لیست کالاهای قابل خرید همراه قیمت در زمینه: ادوتویلت

ادو تویلت مردانه آدیداس Team Force حجم 100ml

شاید ما بتوانیم چیزهایی که غیر قابل تحمل هستند، مثله صدای بد یک موسیقی یا مزه‌ بد یک غذا را تا حدودی تحمل کنیم ولی تحمل یک بوی بد غیر ممکن است ما معمولاً با استفاده از حس بویاییمون خیلی چیزها رو تشخیص میدیم و بخشی از احساسات ما با حس یک بوی خوب تحت تأثیر قرار می‌گیرد.
با این وجود یکی از راه‌های انتقال یک حس خوب به افرادی که اطرافمون هستند این است که بوی خوش بدهیم و این میسر نیست در صورتی که از یک عطر خوب استفاده نکنیم.

ادو تویلت زنانه خسوس دل پوزو مدل Halloween حجم 100 میلی لیتر

عطر ساز مشهور «مکس گاواری» (Max Gavarry) ادوتویلت «Jesus Del Pozo Halloween» را برای زنان علاقمند به رایحه شیرین و خنک ساخت. بطری این عطر زیبا و شیک، با طراحی منحصربه‌فردش حس شادی و نشاط به شما خواهد. با اسپری کردن این عطر متوجه نت‌های دریایی، برگ درخت موز، گل بنفشه و برگ درخت نارج خواهید شد. این عطر با قیمت مناسبی که دارد می‌تواند گزینه‌ خوبی برای هدیه دادن باشد.

ادو تویلت مردانه آدیداس مدل Ice Dive حجم 100 میلی لیتر

ادوتویلت مردانه «آیس دایو» (Ice Dive) توسط برند مشهور «آدیداس» (Adidas) در سال 2001 وارد بازار شد. آیس دارای بوی خنک و تندی بوده و می‌توان از آن در فصل‌های بهار و تابستان و پاییز استفاده کرد. این عطر آمریکایی توسط «Philiooe Bousseton» طراحی شده و از قیمت مناسبی برخوردار است.

ادو تویلت زنانه رپیتون مدل 01 حجم 50 میلی لیتر

عطر بیک عطر جوانی، حتماً این شعار را به یاد دارید عطری که توسط کارخانه بیکیار تولید می‌شود. حالا کمپانی پر‌آوازه بیک برند رپیتون را وارد بازار کرده است تا شما خرید عطرهایی با کیفیت و با قیمت مناسب را تجربه کنید. ادوتویلت زنانه رپیتون که رایحه‌ی خنک و ملایمی دارد یکی از محصولات محبوب این کمپانی می‌باشد.

ادو تویلت مردانه امپر پرایو مدل Ethos حجم 100 میلی لیتر

عطر جدید «اتوس» (Ethos) تولیدشده توسط برند «امپر» (Emper) که تحت برند «پرایو» (Prive) تولید می‌شود این عطر بوی شیرین و گرمی دارد؛ که می‌توان در فصل پاییز و زمستان از آن استفاده کرد. مایع درون این عطر طلایی‌رنگ است که به‌خوبی از روی بطری مشاهده می‌شود. اگر روی شیشه‌ را مشاهده کنید نام Ethos man را می‌بینید که روی آن نوشته‌شده است وقتی Ethos را اسپری کنید متوجه بوی فوق‌العاد‌ه‌اش که ترکیبی از لیمو، گل شمعدانی و دانه درخت سرو است می‌شوید.