کاربران گرامی فعلاً محصولاتی که برای موتن رو و داروکده قرار داده شده دارای لینک نبوده و برای مشاهده محصولات می‌توانید از لینک سایر فروشگاه‌ها استفاده کنید!
آرایشی، بهداشتی و سلامتابزار سلامت

10 مدل بهترین دستگاه فشار خون دیجیتالی (دقیق) برای سنجش فشار

3.9/5 - (13 امتیاز)

 معرفی دستگاه فشار سنج دیجیتالی

دستگاه فشار خون دیجیتالی از بهترین محصولات، با شاخص دقت اندازه‌گیری بالا است که برای اندازه‌گیری فشارخون به‌ویژه آن دسته از افرادی که به بیماری فشارخون مبتلا هستند و باید فشارشان را مرتب اندازه‌گیری نمایند، طراحی‌شده است؛ این دستگاه با توجه به استفاده از هوش مصنوعی و مطابقت از تکنولوژی‌های نوین، از میزان دقت بالایی برخوردار است و فشارخون بالای افراد را تشخیص با دقت بالا و ضریب خطای کمتری اندازه‌گیری می‌نماید و آنالیز دقیق‌تری از وضعیت بیماران مبتلابه فشار و بیماری‌های قلبی در اختیار فرد و پزشک معالج وی می‌گذارد.

با توجه به آنکه انواع مختلفی از دستگاه‌های فشارسنج مانند دستگاه فشارسنج عقربه‌ای، جیوه‌ای و … قابل‌دسترس می‌باشند، می‌توانید برای سهولت در استفاده ابزارهای فشارسنج، از دستگاه فشارسنج دیجیتالی استفاده کنید. این دستگاه در دو مدل بازویی و مچی طراحی می‌شود که در این مقاله به معرفی بهترین مارک دستگاه فشارسنج دیجیتالی پرداخته‌ایم تا بتوانیم در خرید بهترین دستگاه فشار خون دیجیتالی شمارا راهنمایی سازیم.

راهنمای خرید بهترین دستگاه فشارسنج دیجیتالی برای اندازه‌گیری فشارخون

پیشنهاد:  خرید 10 مدل بهترین مارک ترازوی دیجیتال وزن کشی

اهمیت خرید دستگاه فشارسنج دیجیتالی

 همان‌طور که می‌دانید میلیون‌ها نفر در سراسر جهان به بیماری فشارخون مبتلا هستند و یا ممکن است عده‌ی نسبتاً زیادی هنوز بیماری خود را تشخیص نداده باشند؛ افرادی که با این بیماری مواجه هستند در کنار اینکه زیر نظر پزشک درمان خود را آغاز می‌کنند و از داروهای کاهنده‌ی فشارخون استفاده‌ی کنند باید مرتباً میزان فشارخونشان را چک کنند تا از وضعیت جسمی خودآگاه باشند؛ ازاین‌رو به این دسته از افراد توصیه می‌شود که حتماً یکی از انواع دستگاه‌های فشار خون را در اختیار داشته باشند تا در مواقع لازم از آن استفاده نمایند؛ اما غالباً بر استفاده از دستگاه فشارسنج دیجیتالی به با توجه به عمده دلایل زیر تأکید بیشتری می‌شود؛ این دلایل عبارت‌اند از:

✓ دقت اندازه‌گیری بالا

 یکی از دلایلی که بر روی اهمیت خرید دستگاه فشار خون دیجیتالی تأکید می‌کند این است که این دستگاه با دقت بالایی میزان فشارخون فرد را اندازه‌گیری می‌کند که همین امر موجب می‌شود تا فرد یا پزشک ارزیابی دقیقی از وضعیت سلامتی خود و یا بیمار داشته باشد.

✓ مکانیسم پیشرفته‌تر

افزودن آپشن های دیگر به غالب دستگاه‌های فشارسنج دیجیتالی سبب شده است تا فرد به کمک آن نه‌تنها فشارخون اندازه‌گیری نموده بلکه بتواند از وضعیت جسمانی و عمومی بدن مطلع شود؛ این دستگاه‌ها این امکان را به فرد می‌دهد که ضمن اندازه‌گیری فشارخون از ضربان قلب خود نیز آگاه شود؛ درنتیجه به کمک این دستگاه و سایر بررسی‌های دیگر، پزشک قادر خواهد بیماری آن دسته از افرادی را نیز که مبتلا به آریتمی قلبی هستند، را تشخیص دهد.

✓ دارا بودن حافظه‌ی ذخیره‌ی اطلاعات

 یکی از مهم‌ترین دلایلی که ضرورت استفاده از دستگاه‌های فشارسنج دیجیتالی برای افرادی که به این بیماری مبتلا هستند را نشان می‌دهد، دارا بودن حافظه‌ی ذخیره‌ی اطلاعات این دستگاه می‌باشد؛ مدت‌زمانی نگهداری اطلاعات ثبت‌شده در دستگاه‌های مختلف متفاوت است زیرا توانایی حافظه‌ی دستگاه‌ها از این نظر باهم فرق می‌کند؛ اما آنچه اهمیت دارد این است که فرد در طول یک بازه‌ی زمانی مشخص ( به‌عنوان‌مثال یک بازه‌ی یک‌ماهه ) که میزان فشارخون اش را اندازه‌گیری می‌نماید، در حافظه دستگاه ثبت می‌شود و آنالیز نتایج ثبت‌شده می‌توانند اطلاعات دقیق‌تری از وضعیت جسمانی فرد را به پزشک گزارش دهد.

✓ سهولت استفاده از دستگاه

 ازجمله دلایل دیگری که می‌توان نام برد، سهولت استفاده از این وسیله می‌باشد؛ با استفاده از این دستگاه فرد به‌تنهایی قادر خواهد بود میزان فشارخون را اندازه‌گیری نموده و از آن مطلع شود؛ درصورتی‌که برای استفاده از نمونه‌های دیگر دستگاه‌های فشارسنج باید از فرد دیگری برای گرفتن نبض کمک گرفت.

لیست محصولات منتخب
10 مدل بهترین دستگاه فشار خون دیجیتالی (دقیق) برای سنجش فشار

فشارسنج امرن مدل M2

یکی از معتبرترین و محبوب‌ترین شرکت‌های تولیدکننده درزمینۀ تولید ابزار سلامت به اُمرن می‌توان اشاره کرد. فشارسنج بازویی «امرن» (Omron) مدل «M2» دارای 30 حافظه ذخیره‌سازی و سایز کاف 22 تا 32 سانتی‌متری است. این محصول مجهز به Intellisense بوده که موجب می‌شود فشار باد با توجه به فشارخون فرد تا قسمتی که لازم باشد بالا برود. این فشارسنج از دقت بالایی برخوردار بوده و خیلی سریع و راحت با آن می‌توان فشارخون را اندازه‌گیری کرد. همچنین این محصول تعداد ضربان قلب را اندازه‌گیری کرده و دارای تشخیص ضربان قلب نامنظم هم می‌باشد. در ضمن فشار اندازه‌گیری شده با استفاده از این دستگاه در حافظه‌ی آن ذخیره می‌شود. این فشارسنج با 4 باتری قلمی تغذیه می‌شود. این محصول دارای کیف‌ همراه نگه‌داری، منبع انرژی باتری و ورودی پورت آداپتور می‌باشد. نقاط قوت: مجهز به تکنولوژی Intellisense، دارای نشانگر صحیح بستن کاف، 30 حافظه‌ی ذخیره‌سازی، قابلیت تشخیص آریتمی ،دارای کیف نگه‌داری، نقاط ضعف: اندازه کاف برای همه مناسب نیست.

10 مدل بهترین دستگاه فشار خون دیجیتالی (دقیق) برای سنجش فشار

فشار سنج بیورر مدل BM47

فشارسنج دیجیتالی بیور مدل BM47 از صفحه نمایش بزرگ و منحصر‌به‌فردی بر خوردار است. این محصول دارای 120 حافظه داخلی می‌باشد که برای 4 کاربر قابل استفاده است. این فشارسنج از ویژگی‌های خاموشی خودکار، تشخیص آریتیمی، اندازه گیری ضربان قلب و هشدار خطای محاسباتی برخوردار است. این محصول انرژی خود را از 4 باتری قلمی تأمین می‌کند و حتی دارای نمایشگر تعویض باتری نیز می‌باشد. کاف این دستگاه برای بازو‌هایی با اندازه 22 تا 32 سانتی‌متر مناسب است.

10 مدل بهترین دستگاه فشار خون دیجیتالی (دقیق) برای سنجش فشار

فشار سنج دیجیتال گلامور مدل TMB-1112

یکی از خطراتی که انسان را تهدید می‌کند بالا و پایین رفتن فشارخون است. استفاده از دستگاه فشارسنج دیجیتالی بهترین روش برای کسانی که استفاده و کار با فشارسنج معمولی را بلد نیستند. دستگاه فشارخون بازویی گلامور با بهترین کیفیت و قیمت مناسب، دارای یک کاف ساده، آداپتور، کیف، یک کاف فنری، دستگاه دیجیتالی و دفترچه راهنما است. این دستگاه با 4 عدد باتری قلمی تغذیه می‌شود. با استفاده از این محصول می‌توان فشارخون را دقیق اندازه‌گیری کرد. از ویژگی دستگاه می‌توان به نمایش ضربان قلب، نمایش میزان مصرف باتری و خاموش شدن خودکار آن اشاره کرد. کارایی این دستگاه به این صورت است که میزان نبض را از 40 تا 199 ضربه در دقیقه و میزان فشارخون را از 30 تا 250 میلی‌متر جیوه نمایش می‌دهد.

10 مدل بهترین دستگاه فشار خون دیجیتالی (دقیق) برای سنجش فشار

فشارسنج فرش لایف مدل T4

فشارسنج دیجیتالی فرش لایف مدل T4 یکی دیگر از محصولات پرفروش و باکیفیت برای اندازه‌گیری فشارخون به شمار می‌رود. این محصول با دارا بودن صفحه‌نمایش ساعت و تاریخ این امکان را به شما می‌دهد که زمان و تاریخ میزان فشار محاسبه‌شده را ثبت کنید. از دیگر امکانات این دستگاه به حافظه داخلی، خاموشی خودکار که موجب صرفه‌جویی در مصرف انرژی و طول عمر آن می‌گردد، می‌توان اشاره کرد. این دستگاه با دارا بودن دو حافظه داخلی قابل‌استفاده برای دو کاربر است که می‌توانند مقدار فشار اندازه‌گیری شده را ذخیره کنند. همچنین این محصول دارای باتری و دفترچه راهنما نیز می‌باشد.

10 مدل بهترین دستگاه فشار خون دیجیتالی (دقیق) برای سنجش فشار

فشارسنج پیک سلوشن مدل easyRAPID

این محصول توسط شرکت آرتسانا ایتالیا تولید و به بازار عرضه‌شده است. این دستگاه به فناوری پیشرفته RAPID TECH مجهز بوده و خیلی دقیق در کمترین زمان فشارخون را اندازه‌گیری می‌کند. این دستگاه با نشانگر WHO Scale فشارخون طبیعی یا بالا را دقیق محاسبه می‌کند و برای دستیابی به نتایج دقیق در صورت تکان خوردن دست هشدار می‌دهد. این محصول دارای سایز بازوبند 22 تا 42 CM و برای افراد چاق تا لاغر قابل‌استفاده می‌باشد. وزن 200 گرم و قابلیت استفاده از آداپتور و همچنین دارای ضمانت‌نامه 5 تا 10 ساله و خدمات پس از فروش نیز می‌باشد.

10 مدل بهترین دستگاه فشار خون دیجیتالی (دقیق) برای سنجش فشار

فشارسنج دیجیتالی گلامور مدل TMB-986

از دیگر فشارسنج‌های دیجیتالی گلامور به مدل TMB-986 سخنگو می‌توان اشاره کرد. این محصول دارای یک صفحه‌نمایش بزرگ می‌باشد که میزان ضربان قلب را می‌توان در آن مشاهده کرد. این دستگاه وقتی‌که بازوبند برزنتی را بر روی بازوی خود می‌بندید و دستگاه را روشن می‌کنید میزان فشارخون را خودبه‌خود اندازه‌گیری می‌کند. این محصول دارای 60 حافظه می‌باشد که اطلاعات اندازه‌گیری شده کاربر را ذخیره می‌کند. از دیگر ویژگی‌های این دستگاه به امکان خاموشی خودکار، اعلام خطای محاسباتی و منبع تغذیه برق و باتری می‌توان اشاره کرد. این دستگاه برای استفاده در منزل برای کسانی که کار کردن با فشارسنج معمولی را بلد نیستند مناسب است.

10 مدل بهترین دستگاه فشار خون دیجیتالی (دقیق) برای سنجش فشار

فشارسنج بیورر مدل BM58

بیورر مدل BM58 دارای ظاهری جذاب و فوق‌العاده که فشارخون افراد را نشان می‌دهد. این محصول از نمایشگر بزرگ جهت خواندن میزان فشارخون اندازه‌گیری شده برخوردار بوده و دارای امکان 60 حافظه‌ی داخلی برای ذخیره میزان فشارخون دو کاربر می‌باشد. این دستگاه می‌تواند میانگین نتایج کلی از سلامت یک شخص را محاسبه و نمایش دهد. دارای قابلیت خاموشی خودکار، سنجش تعداد ضربان قلب در یک دقیقه، تشخیص غیرطبیعی بودن تپش نامنظم قلب و اعلام خطای محاسباتی می‌باشد. همچنین با 4 باتری قلمی می‌توان آن را تغذیه کرد. دارای سنسور‌های لمسی مختلف که به‌واسطه آن می‌توان فشارخون افراد را سنجید. همچنین دارای پورت USB  قابل اتصال به کامپیوتر می‌باشد.

10 مدل بهترین دستگاه فشار خون دیجیتالی (دقیق) برای سنجش فشار

دستگاه فشار سنج ایزی لایف مدل KD-595

یکی از کارهای مهم برای پیشگیری از مبتلا شدن به فشارخون بالا اندازه‌گیری فشارخون به‌صورت همیشگی و منظم است. دستگاه فشارخون ایزی لایف مدل KD-595 با سنجش دقیق فشارخون و تشخیص تعداد ضربان قلب و ثبت خودکار آن این امکان را به شما می‌دهد تا از بالا و پایین رفتن فشارخون خود مطلع و از بروز سکته پیشگیری کنید. این محصول توسط FDA آمریکا و CE اروپا تأییدیه گرفته است. همچنین این دستگاه با دارا بودن نرم‌افزار سیناکر توانایی رسم نمودار و تحلیل نتیجه‌های را فشارخون را داشته و کمک می‌کند به‌صورت هوشمند آن را مدیریت کنید.

10 مدل بهترین دستگاه فشار خون دیجیتالی (دقیق) برای سنجش فشار

دستگاه فشار سنج جامپر مدل JPD-HA121

این محصول به‌اندازه گیری دقیق فشارخون کمک کرده و میزان فشارخون و تعداد ضربان قلب را با دقت بالا می‌سنجد. این محصول از تکنولوژی بلوتوث برخوردار است که به کمک آن می‌توان میزان فشار و ضربان قلب اندازه‌گیری شده را در موبایل ذخیره کرد. این دستگاه دارای نرم‌افزار فارسی سیناکر که نتایج را به‌صورت خودکار ثبت می‌کند و از اپلیکیشن انگلیسی Jumper Health برخوردار است که به شما در برسی نمودارهای هفتگی و ماهانه کمک کرده تا از تغییرات فشارخون خود مطلع شده و از بروز سکته جلوگیری کنید. همچنین این دستگاه هم دارای تأییدیه از FDA و CE می‌باشد.

10 مدل بهترین دستگاه فشار خون دیجیتالی (دقیق) برای سنجش فشار

فشارسنج بیورر مدل BM55

از دیگر ابزار‌های سلامت برند آلمانی بیورر به فشارسنج دیجیتالی مدل BM55 می‌توان اشاره کرد. محصولی که با اندازه‌گیری دقیق فشارخون از بروز حادثه ناگوار که سکته می‌باشد جلوگیری می‌کند. با استفاده از این دستگاه می‌توان اطلاعات مهمی را در مورد وضعیت سلامت شخص به دست آورد. این محصول خانگی دارای نمایشگر بزرگ که خواندن فشارخون را راحت می‌کند. از قابلیت تشخیص تعداد ضربان قلب برخوردار بوده و در صورت خطای محاسباتی هشدار می‌دهد. از ویژگی‌های این محصول می‌توان نمایش تاریخ و هفته، اعلام اندازه‌گیری اشتباه، دکمه‌های سنسور لمسی، تشخیص هشدار آریتمی، دارای 60 جایگاه حافظه، تشخیص میزان فشارخون 2 کاربر و امکان حافظۀ ذخیره نتایج اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا